...X-pertconsult - Profesionální poradenství při řízení školy a školského zařízení...
Dobrý den,zajímalo by mně zda nové platové tabulky budou i pro vychovatelky školních družin.Vzdělání mám doplňující pedagogické studium - vychovatelství + magisterské vysokoškolské vzdělání - speciální pedagogika. Zajímalo by mně,zda budu zařazena jako vysokoškolský pedagogický pracovník?
27.12.2010 - přečteno 2843x
Ano, v tomto případě jsou splněny obě podmínky pro zařazení do „vyšší“ tarifní tabulky, jak vyplývají z ustanovení § 5 odst. 4 a 5 nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění účinném od 1.1.2011. To znamená, že jednak splňujete předpoklad odborné kvalifikace pro výkon činnosti vychovatele (§ 16 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících) a současně splňujete podmínku dosažení VŠ stupně vzdělání. Současně pak splňujete i podmínky stanovené vyhlášeným rozvojovým programem MŠMT pro posílení platové úrovně pedagogických pracovníků v roce 2011. Váš zaměstnavatel tak může na Vás uplatnit žádost o dotaci z prostředků tohoto rozvojového programu.
X – PERT CONSULT - PhDr. Mgr. Jiří Valenta - tel.: 602269040 -