...X-pertconsult - Profesionální poradenství při řízení školy a školského zařízení...

Právní poradna

Zde máte možnost položit dotaz z oblasti aplikace právních předpisů při řízení školy a školského zařízení. Pro úspěšné odeslání dotazu je nezbytné vyplnit všechny kolonky. Jde o placenou službu, údaje vyplněné v jednotlivých kolonkách slouží k vystavení faktury za odpověď na Váš dotaz. Upozorňujeme, že v případě položení více dotazů v rámci jednoho e-mailu účtujeme každý dotaz zvlášť. Faktura za více dotazů položených současně bude samozřejmě vystavena najednou.Za jeden dotaz položený takto prostřednictvím právní poradny účtujeme 740,- Kč.

Služba FLASH SERVICE – OKAMŽITÁ POMOC

Na dotazy klientů odpovídáme standardně do sedmi dnů. Zájem o služby naší poradny je velký, proto je třeba počítat s uvedenou lhůtou zpracování dotazu. Pokud má některý z klientů opravdu naspěch a požaduje urgentní odpověď do následujícího pracovního dne, nabízíme poskytnutí i této služby, ale s expresním příplatkem ve Výši 100% obvyklé ceny podle ceníku mých služeb.

Odeslat dotaz do Právní poradnyBeru na vědomí, že odesláním dotazu objednávám službu spočívající v jednorázovém poradenství v oblasti řízení školy.
Souhlasím s cenou této jednorázové konzultace podle ceníku.

Odeslat dotaz FLASH SERVICEBeru na vědomí, že odesláním dotazu objednávám službu spočívající v jednorázovém poradenství v oblasti řízení školy.
Souhlasím s cenou této jednorázové konzultace s expresním příplatkem ve Výši 100% obvyklé ceny podle ceníku.
X – PERT CONSULT - JUDr. PhDr. Jiří Valenta - tel.: 602269040 -